KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278289

nr 1427 8289

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, "Intresserade herrar, Mallorca Spanien". Signerad, daterad -70. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 60x72

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 18:45:54

22/10 09:40:48 1      Vinnande bud

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg