KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278289
nr 1427 8289
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Intresserade herrar, Mallorca Spanien". Signerad, daterad -70. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 60x72
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:45:54
22/10 09:40:48
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg